Zadośćuczynienie za mobbing bez podatku.

To już kolejna – po wyroku NSA potwierdzającym zwolnienie od podatku odszkodowań za linie przesyłowe – dobra wiadomość dla osób, które dochodzą rekompensaty. Izba Skarbowa w Katowicach w interpretacji numer IBPBII/1/415-735/11/AŻ. Zadośćuczynienie takie jest zwolnione z podatku dochodowego na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 3 ustawy o PIT.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>